Miesto práce
Senec
Termín nástupu
podľa dohody
1 000 - 1 300 EUR/mesiacod 1000 EUR v závislosti od skúseností

Elektrotechnik na jednu zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva mechanickú montáž strojov
• vykonáva montáž elektronických podskupín strojov, inštaluje tieto podskupiny do strojov a oživuje stroje
• preberá materiál zo skladu a kontroluje jeho kvantitu a kvalitu na základe výdajky materiálu
• dodržiava požadovanú kvalitu výrobkov, zlepšuje ju a neustále si zvyšuje svoju odbornosť
• zdieľa získané informácie s ostatnými kolegami, zaškoľuje nových kolegov, napomáha zvyšovaniu odbornosti kolegov
• podľa znalostí a skúseností vykonáva príležitostne servis strojov u zákazníka (s celosvetovou pôsobnosťou)

PONÚKAME:
• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• prácu v jednozmennej prevádzke v čistom pracovnom prostredí
• motivujúce platové ohodnotenie
• 50% z 13-tej mzdy bez nadväznosti na firemné výsledky
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• príspevok na údržbu pracovného oblečenia 2x do roka
• finančnú odmenu za senioritu
• náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1500€
• v prípade práce nadčas, príplatky nad rámec zákonníka práce
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
• stravné lístky v hodnote 5,80€ nad rámec zákonníka práce
• bezplatné školenia v rámci náplne práce
(oprávnenie na obsluhu VZV, práca so žeriavom a viazačov bremien, aktualizačné elektrotechnické odborné prípravy, zvyšovanie elektrotecnickej sposobilost §21,§22 a §23)
• finančný príspevok na vzdelávanie - anglický jazykový kurz
• možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal, Multisport karta
• možnosť servisných služobných ciest
• zamestnanecká autobusová doprava (PK - Tomra, Tomra - PK)

Prihlásenie do výberového procesu na stránke spoločnosti: https://smrtr.io/cX6b5
alebo nám pošlite emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
• prax s prácou s elektrotechnickými zariadeniami je vítaná
• § 21 výhodou
• manuálna zručnosť
• chuť vzdelávať sa
• samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
• tímový hráč

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Podolanová
E-mail: poslať životopis
ID: 1450981  Megjelentetés dátuma: 1.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac