Správca vozového parku/pick-upista

TNB SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a pracovitého človeka na správu vozového parku - aktívneho vodiča na prepravu osobných aj nákladných motorových vozidiel na základe pokynov spoločnosti, ktorá pôsobí v Bratislave.
Pozícia je ideálna aj pre aktívneho dôchodcu / výsluhového dôchodcu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

flexibilný pracovný čas
časovo nenáročná práca bez stresu

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte mailom na adresu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

10

Spoločnosť TNB Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2008 ako právna forma spoločnosti s ručením obmedzeným. Naším cieľom je poskytovať služby v rámci outsourcingua vozového parku a predfinancovaných investícií na profesionálnej úrovni, s plným komfortom pre obchodných partnerov.

Naše služby zahŕňajú kompletnú starostlivosť o vozový park, kde podáme pomocnú ruku pri výbere vozidiel, financovaní ale i poistení. Samozrejme nezabúdame na servis a všetky služby s tým spojené. Naša spoločnosť pôsobí na území Slovenskej republiky, s cieľom rozvíjať svoje aktivity čo najlepšie, avšak myslieť na to, že zákazník nie je všetko ale je to jediné.
ID: 3134584  Megjelentetés dátuma: 9.12.2019  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac