SCADA IT Špecialista na živnosť, Bratislava, 5500 až 6500 € mesačne

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
5500 - 6500 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dĺžka projektu: 2 - 9 rokov
- miesto výkonu projektu: full-time, on-site, Bratislava
- nástup na projekt: 12.09.2016 - 01.11.2016 alebo dohodou
- spolupráca na IČO (s.r.o., živnosť)

- Spolupráca v tíme (na úrovni konzultácií) pri implementácii IT systémov reálneho času SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition) dispečerského centra.
- Spolupráca pri vývoji alebo zavádzaní automatizovaných systémov riadenia elektrických sietí (distribučné a prenosové siete) alebo v ich prevádzke.
- Konzultácie v oblasti matematického modelovanie elektrických sietí.
- Návrh sieťovej analýzy elektrických sietí a optimalizačných nástrojov pre riadenie prevádzky elektrických sietí.
- Zber telemetrie od dodávateľov elektrickej energie atď.
- Spolupráca pri implementácii IT systémov AGC (Automated Generation Control).
- Spolupráca pri implementácii IT systémov EMS (Energy Management Systems).

- bezplatné celoročné predplatné časopisu PC REVUE po spolupráci dlhšej ako 60 dní,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,
- zľava na všetky školenia vo vzdelávacom centre IT Academy vo výške 15%,
- zľava v cestovnej kancelárii Travel club

V prípade Vášho záujmu o túto atraktívnu ponuku nám čo najskôr zašlite svoje CV v Anglickom jazyku (vo formáte doc, docx) s upresnením Vašej časovej dostupnosti. Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru (ideálne energetika, elektrotechnika, IT).
- Projektové skúsenosti s implementáciou IT systémov reálneho času SCADA.
- Projektové skúsenosti s implementáciou IT systémov EMS.
- Projektové skúsenosti s implementáciou IT systémov AGC.
- Skúsenosti v oblasti matematického modelovania elektrických sietí, sieťovej analýzy elektrických sietí a optimalizačných nástrojov pre riadenie prevádzky elektrických sietí.
- Skúsenosti pri zavádzaní automatizovaných systémov riadenia elektrických sietí (na úrovni distribučných a prenosových sietí) alebo v ich prevádzke.
- Aktívna znalosť anglického jazyka.

Chceš sa stať Titanom či Titankou?

Ak túžiš po práci, prostredníctvom ktorej budeš podporovať inovatívne projekty, nezávislosť odborníkov, férové spolupráce a priamu komunikáciu, možno hľadáme práve teba!

Sme TITANS freelancers a od roku 2013 poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a freelancerom ponúkame špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
30 000+ IT špecialistov v našej databáze
600+ spokojných klientov na Slovensku a v zahraničí
1 000+ alokovaných freelancerov

Veríme, že pravý hrdina či hrdinka má viac než len skúsenosti a túžbu rásť - do práce vkladá aj svoje srdce, sebareflexiu a odvahu. Ak chceš s nami meniť svet freelancingu a outsourcingu IT špecialistov k lepšiemu, ozvi sa nám a prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2731997  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5500 - 6500 EUR mesačne