Majster - priemyselné čistenie

TIP-TOP Services s.r.o.

Miesto práce
TIP-TOP Services s.r.o. u klienta VW, Bratislava
Termín nástupu
08.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1150 EUR/mesiac, + bonusy na základe dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a riadení tímu pracovníkov v oblasti priemyselného čistenia
- práca na zmeny t. j. aj cez víkendy a v noci

- výkonové bonusy na základe dosahovaných výsledkov

O pracovné miesto sa môžete uchádzať zaslaním svojho životopisu na emailovú adresu: [email protected]

V prípade, že nás Váš životopis zaujme, tak Vás budeme kontaktovať a pozveme Vás na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné schopnosti
- čestnosť
- flexibilnosť

Spoločnosť sa zaoberá priemyselným čistením a upratovaním.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1975491  Megjelentetés dátuma: 28.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1150 EUR/mesiac, + bonusy na základe dosahovaných výsledkov