Asistent predaja

Tiger Stores Slovakia s.r.o.

Staničné námestie 11, Košice 040 01, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu asistenta/ky predaja na TPP v predajni Flying Tiger Copenhagen, ktorú už čoskoro otvoríme aj v nádherných Košiciach.
Ak si milý, usmievavý, šikovný a máš chuť pracovať v našom skvelom tíme, neváhaj nás kontaktovať zaslaním tvojho životopisu na email: [email protected]. Pracujeme na smeny krátkeho a dlhého týždňa (12 hodín). Predchádzajúce znalosti z predajne sú vítané, ale nie sú potrebné, všetko vás veľmi radi naučíme.
- vyžadujeme zdravotný (potravinársky) preukaz

Zamestnanecká zľava, stravné lístky, možnosť kariérneho postupu

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť, schopnosť rýchlo sa učiť, ochota pracovať v kolektíve

Naším cieľom je ponúkať zákazníkom originálne produkty v príjemnom prostredí za prívetivé ceny.
Čo je Flying Tiger Copenhagen? Dánska firma, ktorá otvorila svoju prvú predajňu už v roku 1995 a dnes rozdáva radosť zákazníkom v mnohých predajniach po celom svete. http://sk.flyingtiger.com/sk-SK/ https://www.facebook.com/flyingtigersk/?fref=ts

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2810671  Megjelentetés dátuma: 29.11.2017