Sprostredkovateľ poistenia a investičných služieb

Tibor Blahyj - Agentura 729 - MetLife Europe Limited

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Prievidza, okres Komárno, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Humenné, okres Snina, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
provízie + produkčný fix až 1000 Eur/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* práca s databázou individuálnych klientov a firiem, aktívne vyhľadávanie potencionálnych klientov
* analyzovanie potrieb klientov
* návrh riešenia
* uzatváranie poistných návrhov
* servis existujúcich klientov
* vzdelávanie

* práca v renomovanej finančnej inštitúcii
* profesionálny vzdelávcí systém (bezplatný)
* kariérny rast
* individuálny penzijný program
* účasť na školeniach a medzinárodných konferenciách
* cestovanie
* a iné

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala pošlite Váš životopis mailom na:
(uveďte vždy miesto výkonu práce, o ktoré máte záujem)

Žiar nad Hronom, Prievidza, Zvolen a okolie: [email protected]
kontakt: Tibor Blahyj 045/6723 880

Nitra, Komárno, Nové Zámky: [email protected]
kontakt: Ing. Dušan Hochel 0905/265185

Košice a okolie: [email protected]
kontakt: Adriana Sinčáková 055/6254448

Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vítaná prax v poisťovníctve, bankovníctve (nie je podmienkou)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme etických ľudí, ktorí chcú pomáhať druhým pri riešení finančného zabezpečenia. Od kandidátov očakávame príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti, vysoké pracovné nasadenie, zvládanie dynamickej práce, ochotu robiť pozitívne zmeny, tímového ducha. Skúsenosti s prácou s ľuďmi alebo z predaja sú výhodou.

Poisťovňa MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu od roku 1995. Zakladáme si na profesionalite, proklientskom zameraní a dlhodobej úspešnosti. Naším heslom je: Líderstvo, čestnosť a finančná sila. Pravidelne sa umiestňujeme v rebríčkoch najúspešnejších poisťovní.
MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 100 miliónom klientov v takmer 50 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1287191  Megjelentetés dátuma: 17.9.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: provízie + produkčný fix až 1000 Eur/mesačne