Operátor výroby

TI AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Zavar
Termín nástupu
január/február
695 EUR/mesiacpo plnohodnotnom zaškolení a s príplatkami až do výšky 1075 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 3 zmenná prevádzka (7,5 hod.)
- obsluha strojov
- ohýbanie kovových trubiek (brzdové vedenie) pákovými ohýbačkami,
- manuálna práca, manipulácia s materiálom v prevádzke,
- administrácia dokumentov, činnosť podľa zadania nadriadeného,
- priebežná kontrola kvality výroby podľa predpísaných štandardov,
- vizuálna kontrola,
- záznamy práce prostredníctvom terminálu do interného informačného systému,

- k základnému platu 695 € motivujúce finančné benefity možné získať i počas skúšobnej doby: dochádzkový bonus 70 €, osobné ohodnotenie do 135 € (po zaškolení 155 €), príplatok za trojzmenný režim 17 €
-príplatok za prácu v nedeľu (spadá sem celá prvá nočná z nedele na pondelok)
-Vianočný bonus vyplácaný v novembri pri splnení podmienok
- všetky nadčasy sú preplácané s príplatkami nad rámec zákonníka práce (šiesta ranná 65%, šiesta nočná 85%)
-práca pre menšiu spoločnosť s rodinnou atmosférou
-káva na pracovisku zdarma

Svoje životopisy posielajte e-mailom alebo poštou na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Z kapacitných dôvodov nie je možné odpovedať všetkým záujemcom, zo zhromaždených životopisov vyberieme najlepších kandidátov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Zamestnancom NEZABEZPEČUJEME DOPRAVU ANI UBYTOVANIE!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v automobilovom priemysle výhodou,
- vzdelanie SOU, základné vzdelanie,
- pracovitosť, precíznosť, slušnosť,
- ochota pracovať nadčas
- ochota prispôsobiť sa požiadavkám zamestnávateľa
- pozitívny prístup k práci
- zdravotná spôsobilosť
- manuálna zručnosť

Sme popredným svetovým výrobcom komponentov brzdových a palivových systémov pre automobilový priemysel. Staňte sa členom úspešného tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 743084  Megjelentetés dátuma: 7.1.2020  Alapbér (bruttó): 695 EUR/mesiac