Obchodný reprezentant pre východoslovenský región

THUASNE SK, s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bardejov, okres Humenné, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
výhodné platové podmienky, bližšie špecifikované osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná firma hľadá obchodného zástupcu so skúsenosťami v oblasti zdravotnícke pomôcky s vedomosťami v odbore.
Hľadáme lojálneho človeka s chuťou do práce, ktorý má teamového a obchodného ducha.

Vaše životopisy zasielajte emailom. Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Na ostatné životopisy neodpisujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-výborné organizačné schopnosti, iniciatíva, vynikajúce komunikatívne vlastnosti
- veľmi dobré skúsenosti so zákazníckym servisom, silná orientácia na zákazníka
- príjemné vystupovanie voči klientom
- zdravotná spôsobilosť
- vodičský preukaz B

Francúzska firma so 177-ročnou tradíciou, výrobca zdravotníckych pomôcok, hľadá pracovníka na pozíciu marketingový špecialista.
Hľadáme spoľahlivého a skúseného človeka s chuťou do práce, ktorý chce prispieť k ďalšiemu rozvoju našej spoločnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3156589  Megjelentetés dátuma: 10.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: výhodné platové podmienky, bližšie špecifikované osobne