Manažér hotela

THERMALPARK DS, a.s. Dunajská Streda

Miesto práce
Gabčíkovská cesta 237/38, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie bezproblémového chodu zverených prevádzok (hotel a wellness)
• zabezpečenie nadpriemerného vyťaženia kapacít
• zodpovednosť za hodnotenie a motivovanie zamestnancov, podieľanie sa na výbere zamestnancov
• riadenie, usmerňovanie a zodpovedanie za činnosti podriadených zamestnancov
• pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení
• riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov
• vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami
• zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb

• dynamicky sa rozvýjajúca spoločnosť
• mladý a inšpirujúci kolektív
• zaujímavé finančné ohodnotenie

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu spolu s motivačným listom v SJ na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• minimálne 3 roky skúseností s riadením ubytovacieho zariadenia s 50+ lôžkami a managementom zamestnancov
• pracovné skúsenosti z turistického alebo hotelierskeho priemyslu
• znalosť slovenského a maďarského jazyka slovom aj písmom
• znalosť min. jedného ďalšieho cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni
• vynikajúce komunikačné a organizačné zručnosti
• zodpovednosť a lojálnosť
• skúsenosti s realizáciou eventov výhodou

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2758332  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou