4 €/hod - brigáda len pre študentov v obchode s oblečením - Textile House, Senec

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Senec, nám. 1. mája 19, Bratislavský kraj, okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kontrola kabínok
• ukladanie tovaru podľa kategóríí a farieb

Ponuka práce je pre študentov SŠ, VŠ
Pracovné smeny sú počas týždňa v poobedňajších hodinách a počas víkendov /pondelok až piatok, sobota/

• 4€/hod

Informácie o výberovom konaní

• odpracovať môžete max. 20 hodín týždenne
• plán smien bude dohodnutý s vedúcou predajne (max. 20 hod. týždenne)

Bližšie informácie o ponúkanej práci môžete získať aj priamo u vedúcej predajne.
Adresa je predajne: Senec, nám. 1. mája 19

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• dobré komunikačné schopnosti, záujem o prácu

Spoločnosť Textile House bola založená na Slovensku v roku 1996. Zamestnávame v Európe viac ako 1800 ľudí. Prevádzkujeme 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedónia, Rakúsko a Španielsko). V logistickom parku v Senci prevádzkujeme triediace centrum vybavené najmodernejšími technológiami.

Komunikácia v spoločnosti je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru. O svojich zamestnancov sa zodpovedne staráme.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Chudá Mária
Tel.: +421910833830
E-mail: poslať životopis
ID: 2773227  Megjelentetés dátuma: 19.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4€/hod