Textile House Senec - asistentka predaja polovičný úväzok

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Senec, nám. 1. mája 19, okres Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
31.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnený na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v popoludňajších hodinách pondelok až piatok, od 15. - 19. hod

• Zaujímate sa o módu a baví Vás práca v obchode?
• Ste komunikatívna a máte obchodného ducha?
• Ste spoľahlivá a pracovitá?
• Máte záujem o stabilné zamestnanie?

Náplň práce:
• aktívne informovanie zákazníkov o prebiehajúcich akciách
• účtovanie na pokladni
• práca v sklade
• dokladanie tovaru
• udržiavanie poriadku vo vyloženom tovare na predajni podľa interných pravidiel
• starostlivosť o predajňu

možnosť dohodnúť si smeny podľa Vašich možností

stabilné zamestnanie a pracovný pomer na dobu neurčitú, príjemné pracovné prostredie
30% zamestnanecká zľava na tovar
stravné lístky v hodnote 3,40€
príležitosť kariérneho rastu v rámci firemnej štruktúry
práca so zaujímavým tovarom, ďalšie vzdelávanie, motivačné súťaže

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchod - textil nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť, osobnostné predpoklady dodržiavať postupy a pravidlá,
• zmysel pre poriadok, systematickú prácu
• časová flexibilita - práca v popoludňajších hodinách od 15.15.hod - 19.15. hod

Spoločnosť Textile House bola založená na Slovensku v roku 1996. Zamestnávame v Európe viac ako 1800 ľudí. Prevádzkujeme 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedónia, Rakúsko a Španielsko). V logistickom parku v Senci prevádzkujeme triediace centrum vybavené najmodernejšími technológiami.

Komunikácia v spoločnosti je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru. O svojich zamestnancov sa zodpovedne staráme.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Chudá Mária
Tel.: +421910833830
E-mail: poslať životopis
ID: 2755755  Megjelentetés dátuma: 19.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: bude upresnený na pohovore