Predavač - brigádnik (Terno Trenčín)

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 € / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vyloženie tovaru, kontrola záruk tovaru, manipulácia s tovarom
* starostlivosť o tovar, kontrola čerstvosti
* poskytovanie informácií o tovare, obsluha zákazníka
* práca na registračnej pokladni
* požadujeme vek min. 18 rokov

* dynamický kolektív a rodinná atmosféra
* možnosť dohody o pracovných zmenách

Vaše žiadosti spolu s krátkym životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Vyhradzujeme si právo pozvať si na osobný pohovor iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovedný prístup k práci
  • príjemné a komunikatívne vystupovanie
  • ochota pracovať
  • nutné je mať potvrdenie o návšteve školy a
zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra Terno
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 2723685  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 € / hod