Špecialista Ovocia a Zeleniny/Kvalitár (práca v sklade)

Miesto práce
Na pantoch, Rača
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1050 € + variabilná zložka až do výšky 100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjem tovaru ovocia a zeleniny,
• kontrolovanie senzorických vlastností a kvality prijatých surovín,
• komunikácia s dodávateľmi a s prevádzkami,
• mesačné vyhodnotenie kvality a kvantity prijatých surovín,
• spracovanie reklamácií,
• denná tlač a evidencia reklamačných dokladov z prevádzok
• doťažovanie a odťažovanie filiálok artiklami na základe reklamačných dokladov,
výstupných kontrol, prípadne sprievodiek (sezónny tovar, nevyhovujúci tovar po
dohode s nákupným oddelením a dodávateľom a pod.)
• komunikácia s filiálkami, mailová, telefonická
• komunikácia s expedíciou, oddelením dispo fresh a dispo suché, ekonomickým
oddelením centrály, s IT oddelením
• vystavovanie dobropisov na základe odťaženia z filiálok (vystavovanie dokladov PPS)
• riešenie presunov artiklov medzi filiálkami
• riešenie reklamácií z filiálok formou kompenzácie z centrálneho skladu
• denné zasielanie spracovaných dokladov na filiálky (MSU)
• mesačné vyhodnocovanie reklamácií - percentuálne vyjadrenie uznaných a
neuznaných reklamácií za centrálny sklad, sklad fresh a sklad cross dock a ich
zasielanie na centrálu spoločnosti

Pracovná zmluva na dobu neurčitú
Garantujeme ďalší nárast mzdy po 1. a 2. roku
Možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní
Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona
Mladý dynamický kolektív a rodinná atmosféra
Možnosť získať osvedčenie potrebné pre výkon práce

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme šikovných kolegov do tímu na Fresh sklad.

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku na nižšie uvedený kontakt.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Prax v obchode a logistike výhodou, kontrola kvality

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať na zmeny
  • skúsenosti resp. vyučenie v oblasti potravinárstva sú výhodou
  • ochota pracovať a učiť sa
  • prozákaznícka orientácia
  • zodpovednosť, lojalita, komunikatívnosť
  • precíznosť

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra Terno
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 2695612  Megjelentetés dátuma: 24.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1050 € + variabilná zložka až do výšky 100 €