Predavač-pokladník TERNO (Dúbravka, Karlova Ves, Devínska N. Ves))

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 € mesačne brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*zodpovedá za správne vyloženie tovaru na predajni a v sklade, kontroluje správnosť označenia tovaru názvom a cenou
* starostlivosť o tovar na zverenom úseku, komunikácia a obsluha zákazníka
* poskytovanie informácií o tovare
* blokovanie tovaru na registračnej pokladni
* vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
* zodpovednosť za predaj v garančnej dobe, kontrola kvality predávaného tovaru.

Pracovná zmluva na dobu neurčitú
Garantujeme ďalší nárast mzdy po 1. a 2. roku
Možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní
Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona
Dynamický kolektív a rodinná atmosféra

Vaše žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Vyhradzujeme si právo na osobný pohovor si pozvať iba vybraných kandidátov.

Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície a prevádzku v ktorej máte záujem pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovedný prístup k práci
  • príjemné a komunikatívne vystupovanie
  • ochota pracovať na zmeny
  • prax v maloobchode je výhodou (nie podmienkou)

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra Terno
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 2565597  Megjelentetés dátuma: 31.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 € mesačne brutto