Skladník - brigáda (nočná)

Tomáš Teniak TENA OIL

Miesto práce
Langsfeldova 1, 036 01 Martin, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodu
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- práca v noci (začiatok zmeny od 22.00 hod) cca 5-6 hodín
- možnosť pracovať vo voľnom čase aj popri práci
- príjem a výdaj tovaru
- príprava tovaru pre konečného zákazníka
- obsluha vysokozdvižného vozíka výhodou

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ si rýchly, precízny a zodpovedný,
chceš pracovať a za svoju prácu dostať adekvátnu mzdu,
chceš byť súčasťou dynamicky rastúcej firmy, tak si ten koho hľadáme. Prihlás sa!

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu.
V prípade ďalších otázok prosíme kontaktovať vedúceho skladu na tel. čísle: 0948 154 561

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké pracovné nasadenie
- časová flexibilita
- precíznosť a zodpovednosť
- ochota pracovať

Sme dynamicky sa rozvíjajúca, progresívna spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja olejov, mazív a náhradných dielov s pôsobnosťou v SK, CZ, AT, BA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3134072  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou