Lakýrnik, lakovač vozidiel

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Košice, Rastislavova 110
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + výkonová prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravovanie vozidiel pred lakovaním
- pripravovanie, miešanie a nanášanie základnej farby, metalízy, farby a laku striekacími pištoľami na vozidlo alebo jeho časti.
-lakovacie práce automobilov značky Renault
-odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi.

práca v stabilnej spoločnosti
motivačné mzdové ohodnotenie

Štruktúrovaný životopis a žiadosť zasielajte výlučne e-mailom. Uveďte, prosím, telefonický kontakt. Uchádzači spĺňajúci podmienky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Autorizovaný predajca osobných motorových vozidiel Renault

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilové

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ukončené vzdelanie v tomto odbore
záujem pracovať na pozícii lakýrnik, pripravár

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 179794  Megjelentetés dátuma: 10.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat + výkonová prémia