Brigádnik vo Volkswagen Slovakia - závod Bratislava (Administratívny pracovník)

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Práca v Nadácii Volkswagen Slovakia
2. Administratívna výpomoc
3. Asistencia pri event-och

Dochádzka štvrtok - piatok, možné prispôsobiť podľa dohody.

Informácie o výberovom konaní

UPREDNOSTŇUJEME ŠTUDENTOV VYSOKEJ ŠKOLY DENNÉHO ŠTÚDIA !!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý patrí k najväčším svetovým výrobcom špičkových automobilov so silným predajom na všetkých významných automobilových trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dochvíľnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- pozitívny prístup k rôznorodej práci - administratívnym činnostiam aj práci v "teréne"

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2823695  Megjelentetés dátuma: 23.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou