Brigádnik/-čka vo Volkswagen Bratislava (Administratívny pracovník/čka)

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Na oddelenie BOZP hľadáme brigádnika/-čku, kde náplňou práce bude:
- spracovanie informácií z Karty bezpečnostných údajov do interného dokumentu

POŽIADAVKY - vysokoškolské vzdelanie
- chemické zameranie

2. Do Pilotnej Haly hľadáme brigádnika/-čku, kde náplňou práce bude:
- príprava podkladov pre prezentácie
- spracovanie protokolov v rámci predstavení

POŽIADAVKY - študent vysokej školy denného štúdia
- nemecký jazyk slovom aj písmom-NUTNOSŤ
- dochvíľnosť
- potreba chodiť na brigádu 2-krát do týždňa, hlavne v UTOROK

Uprednostňujeme študentov denného štúdia na VŠ (nie absolvent) !!

Ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis, alebo nás kontaktujte telefonicky. Spoločnosť Tempo spol. s r.o Vás bude kontaktovať. Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý patrí k najväčším svetovým výrobcom špičkových automobilov so silným predajom na všetkých významných automobilových trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, flexibilita, kreatívnosť
- zodpovedný prístup k práci

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2768996  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou