Maliari s praxou v Holandsku

Techvisie Personeelsdiensten B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zahraničného klienta v Holandsku hľadáme šikovných maliarov na suché stavby. Náplň práce podľa profesie.

Zamestnávateľ vyžaduje predloženie nasledujúcich dokumentov:
- životopis v anglickom jazyku alebo nemecký jazyku
(prosim NEPOSIELAJTE životopis v slovenskom alebo českom)
- občiansky preukaz alebo pas
- referencie od predošlého zamestnávateľa
- certifikáty, vyhlášky

Anglický, nemecký alebo holandský jazyk je nevyhnutný. Každý jeden pracovník musí ovládať cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni

v našej spoločnosti hovoríme iba v holandčine, nemčine alebo angličtine. Prosím, nevolajte bez znalosti týchto jazykov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Stabilné a renomované holandsko spoločnosti pôsobiace v oblasti stavebného priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Techvisie je holandská pracovná agentúra so špecializáciou na technické profesie. Pôsobíme na holandskom trhu už vyše 17 rokov. Špecializujeme sa na sprostredkovanie práce v oblasti elektronického a elektrotechnického, stavebného, strojárskeho a výrobného priemyslu.
Vlastníme všetky potrebné osvedčenia o poskytovaní dobrých platobných podmienok v zhode s Holandskými zákonmi ako aj certifikáty – NEN 4400-1 a VCU. Techvisie je členom NBBU a tiež sme obdržali certifikát o kvalitnom ubytovaní – Certified Flex Home.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1353040  Megjelentetés dátuma: 2.4.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac