Skladník / Vodič VZV / Material Handler

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
dohodou
Od 1 050 EUR/mesiac• Osobné hodnotenie až 1 €/hod. od prvého mesiaca • Tímový bonus do výšky 15% základnej mzdy od prvého mesiaca • Príspevok na dopravu do zamestnania v závislosti od bydliska • Navyše môže každý zamestnanec získať vo vysokej sezóne za odpracované soboty až 110€ (okrem príplatkov za prácu v sobotu a príplatkov za nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas vo výške 50% priemernej mzdy) • A to nie je zďaleka všetko!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prax na vysokozdvižnom vozíku nutná, vykladanie a zakladanie do regálov
• Dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
• Fyzická manipulácia s materiálom a zosúladenie v internom systéme
• Príprava a preprava materiálu pomocou vysokozdvižného vozíka - presné doručenie podľa požiadaviek oddelenia, bez poškodenia materiálu
• Periodická a systematická kontrola materiálu, upozorňovanie na prípadné nezhody v skladovom hospodárstve (korešpondencia fyzického stavu a stavu v systéme)
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami závodu za účelom zlepšovania výsledkov podľa kľúčových ukazovateľov výkonnosti nastavených na oddelení
• Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
• Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr a disciplíny

• Príspevok na dopravu pre všetkých kmeňových zamestnancov za každý odpracovaný deň a v závislosti od vzdialenosti pracoviska (pri 21-dňovom mesiaci až 105 €/mesačne)
• 13. a 14.plat až do výšky 145% v sledovanom období
• Technogym day (až 6 dní voľna ročne)
• Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti TECHNOGYM E.E. aj pre tvojho hosťa
• Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava
• Stravovanie vo firemnej reštaurácii a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze
• Novorodenecká výbava pri narodení dieťaťa
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce
• Poistenie obsluhy VZV 50%
• Referral program
• Odborné školenia
• Športové a sociálne aktivity

Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 165€

Benefity po 2 rokoch:
• Príspevok na rekreáciu max. 275€
• Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

Benefit po 10 rokoch:
• Životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zasielanie životopisu.

OSLOVOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH KANDIDÁTOV.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

POŽIADAVKY:
• držiteľ platného oprávnenia na vedenie motorového (vysokozdvižného) vozíka triedy I., druh W1
• prax s vedením a obsluhou vzv a s manipuláciou s ťažkým materiálom v skladovom hospodárstve
• prax so zakladaním a vykladaním paliet vo výškach 5 -6 m
• prax so skenovacou pišťoľou výhodou
• Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť a dôraz na bezpečnosť
• Flexibilita a ochota učiť sa

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Žofia Hudecová
E-mail: poslať životopis
ID: 2105246  Megjelentetés dátuma: 8.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac