Zvárač CO2 / 1130 € mzda/mesiac

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Priemyselný park, 990 01 Malý Krtíš, okres Veľký Krtíš
Mzdové podmienky (brutto)
1130 EUR/mesiac, po skúšobnej dobe a bezplatné ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- príjem a vykladanie kovového materiálu
- príprava materiálu na zváranie
- zváranie oceľových rúrových profilov
- konečná úprava zvarov, čistenie a vykonávanie skúšok kvality zvaru
- samokontrola
- bežná údržba a upratovanie pracoviska

- stabilná práca v modernej a rastúcej medzinárodnej spoločnosti
- adekvátne odmeňovanie (práca na 3 zmeny)
- stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- kvalitné pracovné prostredie
- možnosť bezplatného využívania služieb fitnescentra a krytej plavárne
- firemné podujatia
- osobné ochranné pracovné prostriedky
- školenia
- bezplatné ubytovanie

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného CV v slovenskom jazyku.

INFO o výberovom konaní:
Výberové konanie pozostáva z ústneho pohovoru so zástupcom HR oddelenia a praktickej skúšky na zvarovni za prítomnosti zváračského technológa a Team Leadra (majster)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

Prax na pozícii/v oblasti

zváranie

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosť so zváraním CO2 (nie bodovanie, ale ťahané zvary)
- Ovládať pracovné postupy zvárania CO2 a čítanie technických výkresov, schopnosť na základe technickej dokumentácie samostatne zvárať zadané konštrukcie
- Skúsenosť so zváraním oceľových rúr - musí byť
- Skúsenosť so zváraním malých zvarov a zváraním hrúbok 2 -3 mm
- Držiteľ platného zváračského preukazu ZM-1 (zváranie CO2)

Skúsenosti so zváraním predmetov pre interiérové využitie výhodou - pekné zvary, výhodou.

Zodpovedný prístup k práci

Práca na 3 zmeny

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1882159  Megjelentetés dátuma: 29.9.2014  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1130 EUR/mesiac, po skúšobnej dobe a bezplatné ubytovanie