Supervízor ochrany pred požiarmi

Miesto práce
Štefánikova 887/53 Poprad, okres Poprad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce uvedenej pozície je:
- riadiť útvar ochrany pred požiarmi, vrátane Závodného hasičského útvaru
- vykonávať a zabezpečovať plnenie úloh vyplývajúcich z platných právnych predpisov na úseku ochrany pred požiarmi spadajúce do kompetencií technika požiarnej ochrany a riadiť jedného technika PO(vykonávať školenia zamestnancov, vykonávať požiarnu prevenciu, kontrolnú činnosť atď.)
- riadiť, organizovať a zodpovedať za činnosť Závodného hasičského útvaru podľa stanovených úloh a plnenia povinností vyplývajúcich z vyhlášky č.611/2006 Z.z. o hasičských jednotkách
- podľa plánu činnosti operatívna organizácia, plnenie úloh a výkon činností odborných služieb, zabezpečovať akcieschopnosť ZHÚ
- organizovať a riadiť činnosť podriadených zamestnancov
- organizovať, pripravovať a vykonávať zdokonaľovaciu prípravu
- ako vedúci hospodárskeho strediska uplatňovať požiadavky na personálnu, odbornú prípravu a materiálno-technické vybavenie úseku ochrany pred požiarmi.
- zodpovedať za činnosť na úseku civilnej ochrany v akciovej spoločnosti (zodpovedať za sklady materiálu CO, viesť inventúrnu skladovú evidenciu, vykonávať činnosti spojené z ošetrovaním materiálu CO a upratovaním skladov CO, zabezpečovať odbornú prípravu jednotiek zriadených v a.s., vypracovávať správy o činnosti a viesť administratívnu agendu CO)

- Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- možnosť ďalšieho odborného rozvoja
- vzdelávanie
- množstvo zamestnaneckých benefitov

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce Poprad.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite do 15.08.2016 žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- absolvovaný kurz technika požiarnej ochrany, odborná spôsobilosť na výkon funkcie
- absolvovaná príprava veliteľa Závodného hasičského útvaru, odborná spôsobilosť na výkon funkcie
- 5 rokov praxe v odbore požiarna ochrana
- komunikatívny typ tímového pracovníka so schopnosťou viesť tím, schopný riadiť kolektiv a mať záujem o ostatných členov tímu, predchádzať konfliktom a koordinovať prácu tímu
- účasť na povinných školeniach, kurzoch a odbornej príprave mimo pracoviska
- metodika zdolávania požiarov a vykonávania záchranných prác, dokumentácia zdolávania požiarov, ovládanie obsluhy, parametrov, používania hasičskej techniky, technických prostriedkov
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- bezúhonnosť

PODMIENKA: Životopisy zasielať spolu s platným osvedčením odbornej spôsobilosti na technika požiarnej ochrany a veliteľa ZHÚ

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2559073  Megjelentetés dátuma: 22.7.2016