Nákupca - buďte súčasťou spoločnosti, ktorá vyrába top kvalitu

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

STIEBEL ELTRON Slovensko, Hlavná, Poprad-Matejovce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacmesačne od 1200 € (v závislosti od praxe a odborných skúseností) + mesačné prémie do výšky 5,5 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu a chcete uplatniť svoje skúsenosti a zručnosti? Pridajte sa k nám! Predaj našich výrobkov celosvetovo rastie a s ním rozširujeme aj naše kapacity a počet zamestnancov. Úspech našej spoločnosti závisí od skúseností a motivácie našich zamestnancov, preto je našim záväzkom ich rozvoj. Cieľom spoločnosti STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. je umožniť zamestnancom pracovať čo najlepšie, rozvíjať ich vlastný potenciál a napĺňať pracovné ambície.

Do našej spoločnosti príjmeme nákupcu. Pracovná náplň nového kolegu bude:

najmä:
» komplexné zabezpečovanie dostupnosti materiálu vo výrobnej spoločnosti na základe výrobných plánov podľa zverenej oblasti,

okrem toho:
» vedenie evidencie certifikátov,
» odsúhlasovanie správnosti faktúr,
» prvotná kontrola zmlúv,
» riešenie reklamácií,
» odsúhlasovanie colného konania,
» zabezpečovanie prepravy,
» SRM - supplier relationship management,
» manažment údajov v SAP (MM dáta, cenník, orderbuch…)
» zmenové konanie a jeho dopad na zverený materiál,
» príprava podkladov pre recyklačný fond,
» vykonávanie inventúry.

Staňte sa súčasťou výroby celosvetového technologického lídra na trhu v segmente ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie STIEBEL ELTRON. Veríme, že práca u nás sa vám bude páčiť a nájdete v nej stabilné zamestnanie aj príjemný kolektív.

U nás vieme dobre vykonanú prácu oceniť, a to nielen mzdou. S našimi zamestnancami sa delíme o úspech spoločnosti prostredníctvom týchto benefitov:

» možnosti ďalšieho odborného rozvoja a vzdelávania
» flexibilný pracovný čas + 1x týždenne home office
» 2x sick day ročne
» dovolenková a vianočná odmena
» príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
» závodné stravovanie
» odmeny (referenčný bonus, darcom krvi, pri narodení dieťaťa, pri odchode do dôchodku)
» zvýhodnený predaj firemných výrobkov
» firemné športové aktivity a spoločenské podujatia (rodinný deň, deň detí, vianočný večierok)
» ľudský prístup v prostredí rodinnej firmy.

Zaujali sme Vás? Ak áno, radi si prečítame Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický alebo ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tešíme sa na životopisy uchádzačov, ktorí majú väčšinu z nasledujúce skúseností:

Jazykové zručnosti:
» anglický jazyk - výborne slovom aj písmom (podmienkou)
» nemecký jazyk - výhodou
» iný jazyk- výhodou

Počítačové zručnosti:
» MS Office - expert
» SAP modul MM - výhodou

Prax v oblasti nákupu vítaná.
Vodičský preukaz B - šofér s praxou výhodou.

Osobnostné predpoklady:
» sebaisté a kompetentné vystupovanie,
» schopnosť pracovať v tíme,
» schopnosť hľadať riešenia a vyjednávať,
» ochota neustále sa vzdelávať,
» zodpovedný prístup k práci,
» ochota cestovať výhodou.

Sme stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod, s takmer 500 zamestnancami. Našimi hodnotami sú zodpovednosť, profesionalita a otvorenosť.

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. (predtým TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o., firma spod Tatier s tradíciou od roku 1845), je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. STIEBEL ELTRON je medzinárodne zameraný koncern a patrí celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

FB: https://www.facebook.com/StiebelEltronSlovensko/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kéri Bašistová
E-mail: poslať životopis
ID: 2766539  Megjelentetés dátuma: 8.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac