Zvárač MIG/TIG Veľká Británia

Tallion Ltd.

Miesto práce
350 Melton Rd, Leicester LE4 7SL, Veľká Británia
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
£1800 - £2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie MIG/TIG
- Brúsenie
- Obsluha žeriavu

Mzda:
- Základná hodinová mzda medzi £9,50 a £11,00 podľa skúseností uchádzača
- 40 až 50 hodín týždenne
- Mzda vyplácaná týždenne
- Nadštandardný prístup zo strany agentúry
- Zabezpečené ubytovanie
- Pomoc pri vybavovaní všetkých potrebných dokumentov (bankový účet, National Insurance)
- 28 dní platenej dovolenky v roku

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 00447852905520, alebo e-mailom na [email protected] . V e-mailovej komunikácii je potrebné uviesť možný termín nástupu a priložiť potrebnú dokumentáciu (CV, zváračský certifikát).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma F1 Manufacturing pôsobý na Anglickom trhu už 25 rokov. Okrem iného vyrábajú skrinky pre potravinársky priemysel, svetelné systémy a sú subdodávateľom pre mnoho ďalších strojárenských firiem. Viac sa dozviete na ich internetovej stránke: www.f1manufacturing.com .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Každý zamestnanec musí pred nástupom do zamestnania úspešne zvládnuť zváračskú skúšku. Od uchádzača očakávame zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilitu a ochotu pracovať nadčasy.

Tallion Ltd. je pracovná agentúra, ktorá dlhodobo úspešne pôsobí na anglickom trhu. Sústreďuje sa na strojársky priemysel a spolupracuje so svetovými firmami ako je napr. JCB, ich dodávateľmi. Pre tieto firmy zabezpečuje kvalifikovaných pracovníkov hlavne zváračov, zámočnikov, CNC mechanikov, lakerníkov, zlievačov a pracovníkov montážnej linky a operátorov vysokozdvižných vozíkov.
Nové pracovné miesta máme denne, aktuálne ponuky práce nájdte na našich webových stránkach www.tallion.co.uk alebo www.tallionrecruitment.co.uk.
ID: 2731804  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: £1800 - £2000