Technical Sales engineer

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Banskobystrický kraj, Nitranský kraj, Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Prezentace a prodej produktů mezinárodním firmám z různých průmyslových odvětví
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Vedení obchodních jednání se schopností pružně reagovat na požadavky klienta a vyhledávat pro něj nová řešení
• Rozvíjení prodeje v oblasti svěřené produktové řady se zaměřením na dosažení měsíčního prodejního cíle
• Pravidelná komunikace a setkávání s klienty za podpory Technical Support Engineer

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Velmi zajímavou obchodní příležitost v dynamicky se rozvíjející zahraniční společnosti
• Pravidelná školení týkající se inovací, počínaje prvním zaškolením po dobu
4 - 6 týdnů v centrále v Belgii
• Prodej technicky vyspělých produktů a pravidelné školení v jejich inovaci
• Práci ve vysoce motivovaném prostředí mezi mladými lidmi
• Možnost cestování s využitím cizího jazyka
• Atraktivní platové ohodnocení
• Firemní automobil i k soukromým účelům

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pozici hledáme pro našeho klienta, společnost, která již po čtyři desetiletí poskytuje na 4 kontinentech nejinovativnější řešení v oblasti průmyslové automatizace. Nabízí high-tech produkty nejvyšší kvality - senzory, měřicí přístroje, kamerové systémy a digitální mikroskopy. Díky nejmodernějšímu technologickému rozvoji se tato společnost podle aktuálního "Business Week Global 1000" zařadila mezi 500 nejúspěšnějších firem světa.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2638067  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016