Absolventi konštruktéri zbystrite pozornosť! Máme pre Vás skvelú ponuku.

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 € podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Náplňou tvojej práce bude návrh rôznych častí a prvkov do interiéru áut.
*Budeš vytvárať výkresovú dokumentáciu pre klientov.
*Čaká ťa úzka komunikácia a spolupráca s tímom vývojárov.
*Nemusíš sa báť že zabudneš komunikovať v angličtine, budeš ju totiž potrebovať.

Si šikovný absolvent technického smeru?
Chceš svoj talent ďalej rozvíjať a uplatniť sa ako konštruktér?
Hľadáme kreatívca po škole, ktorý bude pracovať pre super spoločnosť, ktorá ponúka možnosť zapojiť sa do medzinárodných projektov v oblasti automotive.
Ak sa chceš dozvedieť viac, neváhaj a pošli svoje CV.

*V office ťa čaká pohodová atmosféra, občerstvenie a samozrejme veľa nových informácii a skills, ktoré si môžeš osvojiť.
*Dostaneš sa k inovatívnym školeniam a jazykovému vzdelávaniu.
*Podporovať ťa bude tím skúsených konštruktérov od ktorých sa môžeš veľa naučiť.
*Projekty na ktorých budeš spolupracovať sú často aj medzinárodné, takže využiješ aj svoju angličtinu.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, konštrukcia automobilov, strojov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*Ukončené VŠ vzdelanie technického smeru (konštrukcia).
*Bez znalosti programu CATIA sa nepohneme.
*Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2.
*Prax popri štúdiu v oblasti konštrukcie je veľkou výhodou.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2779490  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900 € podľa skúseností