Konštruktér elektrotechnických zariadení

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda, Trnavský kraj
Termín nástupu
30.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1200-1500€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*V programoch ako AutoCAD a E-CAD budete navrhovať elektrické schémy a zapojenia zariadení
*Podľa špecifikácií zákazníka budete pracovať aj na prípadných atypických riešeniach elektrickej časti
*Podľa potreby Vás čaká aj objednávanie dielov u dodávateľov
*Budete úzko spolupracovať s vývojom, výrobou aj obchodom

*Možnosť pracovať pre renomovanú medzinárodnú spoločnosť,ktorej produkty sú známe celosvetovo!
*Atraktívne platové ohodnotenie + prémie a bonusy navyše
*Aktívne využitie jazykov
*Možnosti odborného aj jazykového rozvoja
*Šancu vyskúšať si aj riadenie projektov pre klienta

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Poďte s nami navrhovať zariadenia,ktoré doslova hýbu svetom!

Náš klient, celosvetovo známa spoločnosť v oblasti výroby prepravnej a eskalátorovej techniky, rozširuje svoje rady o skúseného
PROJEKTANTA ELEKTRO

Získajte jedinečnú možnosť využiť Vaše technické skúsenosti, ale aj jazyky. Príležitosť je len jedna!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*VŠ vzdelanie v Elektrotechnike
*Prax projektanta elektrotechnických zariadení
*Skúsenosti s kreslením schém a dokumentácie v prostredí AutoCAD a E-CAD
*Veľkou výhodou osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009, §22,23 alebo 24
*Aktívna znalosť angličtiny alebo nemčiny

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2769767  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200-1500€/mesiac