Robotník vo výrobe

T G D, s. r. o.

Miesto práce
SNP 1/1, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

povrchová úprava kovov, príprava výrobných dielov na pozinkovanie, oplachovanie, sušenie

stravné lístky, čiastočné preplácanie cestovného

Informácie o výberovom konaní

práca v Novej Dubnici v priemyselnom areáli

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať v dvojsmennej prevádzke, zodpovednosť k práci

Spoločnosť TGD sa zaoberá výhradne povrchovou úpravou kovov – galvanické zinkovanie - zinok žltý a modrý, chromátovanie hliníka a jeho zliatin v rámci jej možností a ich zušľachťovaním, kde využíva všetky doterajšie poznatky a znalosti z tohto oboru. Morenie a odhrdzavenie kovového materiálu (brány, ploty, stavebné konštruckie do rozmerov 3 metrov) s použitím inhibítora morenia SurTec 424 a ochranou proti korózií SurTec 533.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2746644  Megjelentetés dátuma: 3.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou