Obchodný zástupca

SZAKÁL-MET-AL Alkatrész Kft.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Provizny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vybavuje obchodné jednanie medzi predajcom a kupujúcim
- Komunikácia so zákazníkmi
- Poskytovanie odborných informácií
- Vyhľadávanie obchodných kontaktov
- Starostlivosť o existujúcu klientelu, riešenie vzniknutých problémov
-Dodanie tovaru zákazníkovi
-V danom regióne predáva produkty firmy,prijíma objednávky,prostredkuje ponuky
-Zavedie na trh nové produkty,prezentuje produktové portfolio
-Vykonáva administratívne práce, nakladá s financiami

-Firemné auto s palivovou kartou
-Mobilný telefón
-Motivujúce finančné ohodnotenie ( provízny systém)
- Finančné ohodnotenie zohľadňujúce individuálny výkon
-Možnosť rýchleho kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosíme Vás zašlite nám Váš životopis a motivačný list v slovenskom, alebo v anglickom alebo v maďarskom jazyku na adresu :[email protected]
Vybraných uchádzačov budeme informovať a budú pozvaní na ďalšie kolo výberového konania.
Prvé kolo pohovoru: Slovensko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

-Dáme prednosť uchádzačom s odbornými skúsenostami,prax
-Prax min. 1-3 roky nepretržite ako obchodný zástupca
-Dobré komunikačné a organizačné schopnosti a schopnosť riešiť problémi
- Znalosť angličtiny alebo maďarčiny na vysokej úrovni (pohovor bude po anglicky alebo po maďarsky)
-Samostatnosť
-Orientácia na zákazníka
-Obchodné zručnosti so zákazníkmi
- Komunikatívnosť, sebavedomé vystupovanie
- Jasné ciele,kde sa chce svojou prácou vo firme posunúť
- Zodpovednosť, flexibilnosť
- Vysoká pracovná morálka

Najväčší obchod na náhradných dielov v strednej európe. Medzinárodná firma so sídlom v Maďarsku je dodávateľom náhradných dielov pre osobné aj nákladné automobily.Jedná sa o moderne a rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je získanie štandardov zaručujúcich maximálnu spokojnosť zákazníkov.
ID: 2680827  Megjelentetés dátuma: 7.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Provizny systém