Vedúci úseku riadenia kvality - Syráreň Havran, a.s.

TAMI GROUP

Miesto práce
Priemyselná 1339, Senica
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
1 500 EUR/mesiaccca 1500 EUR/ mesiac vrátane prémií, podľa znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou VURK v našej spoločnosti bude:

• zodpovednosť za systém kvality v podniku a za zhodu výrobkov podľa špecifikácií
• správa dokumentácie ISO a IFS
• príprava auditov
• komunikácia s kontrolnými orgánmi
• príprava vzoriek za účelom externých analýz
• zodpovednosť za vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly
• vedenie laboratória po stránke metodickej, personálnej a materiálno – technickej
• vytváranie interných smerníc a noriem kvality a zaisťovanie ich dodržiavania
• spolupráca pri vývoji nových výrobkov
• podieľanie sa na tvorbe koncepcie, rozvoji a inovatívnych postupoch strediska ÚRK
• riadenie evidencie výsledkov rozborov a skúšok v IS
• spracovanie a sledovanie zákazníckych reklamácii
• zodpovednosť za metrológiu

- práca pre silnú, stabilnú spoločnosť
- príležitosť naplniť svoj vlastný potenciál a nápady
- nákup vlastnej produkcie za zvýhodnené ceny
- príspevok na relaxáciu
- príspevok na DDS

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo / kvalita / chemicko-technologické /

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• škola so zameraním na potravinárstvo, kvalitu, chemicko-technologické
• prax v potravinárskom ( mliekarenskom) priemysle
• prax v laboratóriu
• kritický pohľad
• schopnosť poučiť sa z chýb a analyzovať neúspech
• hygienické návyky
• zdravotný preukaz

Tatranská mliekareň a. s. je expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2833190  Megjelentetés dátuma: 7.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac