Kuriér (vod. pr.: B) (Bratislava)

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1200 EUR/mesiac, vrátane odmien na základe výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jazdenie na firemných vozidlách (nie na vlastných).
- Doručovanie listových a balíkových zásielok v rámci BA (Petržalka).
- Komunikácia so zákazníkmi ohľadne času a miesta doručenia.
- Práca s finančnou hotovosťou za doručené zásielky.
- Efektívne natrasovanie (v spolupráci so supervízorom ale aj samostatne).

- Stabilná firma na trhu dopravy a logistiky.
- Dlhodobá a stabilná práca.
- Bonusy podľa úspešnosti doručenia a iných hodnotiacich parametrov.
- Práca vhodná pre ľudí zo všetkých krajov.
- Po dohode Vám vieme zabezpečiť ubytovanie.
- Možnosť robiť v týždňových/dvojtýždňových turnusoch.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť pôsobí na trhu osobnej dopravy už viac ako 15 rokov. V rámci klientov spolupracuje s najväčšími firmami v SR a podieľa sa na významných kultúrnych udalostiach. Pôsobnosť je celoslovenská. Hlavnými produktami sú firemné akcie, školské výlety, pravidelná preprava zamestnancov, letisková preprava alebo svadobná doprava. Spoločnosť si zakladá na profesionálnom klientskom servise.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Zodpovedný prístup k práci.
- Slušné správanie a komunikačné schopnosti pri dennodennej komunikácii so zákazníkmi.
- Čistý register trestov.
- Rýchlo sa naučiť znalosť ulíc v BA - Petržalke.
- Baví Vás jazdiť a robiť zákazníkov spokojných :)

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 2713643  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1200 EUR/mesiac, vrátane odmien na základe výkonnosti