Profesionálny Vodič sk. D aj ako brigáda 5-7€/hod.: Minibusy/Autobusy (Bratislava)

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5-7€/hod. (prípadne podľa dohody paušál na deň)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie autobusu, minibusu, mikrobusu v rámci SR, aj do zahraničia (hlavne: SR, ČR, Letisko Viedeň, Viedeň centrum, Budapešť).
- Pravidelná zmluvná aj nepravidelná zmluvná doprava.
- Vozidlá: 19-miestne, 35-miestne, 53-miestne. Podľa skúseností možnosť najprv získať prax na vozidlách s nižšou kapacitou.

- Stála klientela a príjem
- Férové podmienky a motivačný odmeňovací systém
- Možnosť privyrobiť si aj v rámci vedenia vozidiel do 9-miest

Hľadáme a vyberáme ľudí, s ktorými spolu vieme našim zákazníkom ponúknuť celkovo profesionálnu službu. A vodič je jednou z najdôležitejších častí tejto dopravnej služby, pretože ani tá najlepšia reklama nezachráni neprofesionálne správanie vodiča. Naše zákaznícke centrum môže byť rýchle a mať konkurenčné ceny, ale zas a znova to musí byť v kombinácii s kvalitným dodávateľom alebo vlastným vodičom. Niekedy môžeš mať zlý deň, mať doma problém alebo si sa ráno pohádal(a) s partnerkou/partnerom… to máme my všetci, ale náš zákazník to nesmie pocítiť. Malo by ti záležať na tom, keď ťa niekto pochváli za dobre vykonanú prácu. Aj keď to nebýva zakaždým, klienti posielajú pochvaly na vodičov v našich prieskumoch – to by ťa malo hnať dopredu byť lepším a aby aj naša firma ako celok bola lepšia. Najlepším aj keď možno “tichým” vyjadrením spokojnosti je, že si zákazník objedná opäť od nás – a to záleží vo veľkej miere aj na tebe… na profesionálnom vodičovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť pôsobí na trhu osobnej dopravy už viac ako 15 rokov. V rámci klientov spolupracuje s najväčšími firmami v SR a podieľa sa na významných kultúrnych udalostiach. Pôsobnosť je celoslovenská. Hlavnými produktami sú firemné akcie, školské výlety, pravidelná preprava zamestnancov, letisková preprava alebo svadobná doprava. Spoločnosť si zakladá na profesionálnom klientskom servise.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

2

- Prax vo vedení minibusov/autobusov minimálne 2 roky
- Nutnosť vlastniť digitálnu kartu do tachografu
- Dobrá orientácia, dochvíľnosť, flexibilita, samostatnosť
- Starostlivosť o vozidlá

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 2713627  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5-7€/hod. (prípadne podľa dohody paušál na deň)