Senior učtovník/účtovníčka (bankové prevody, faktúry) pre obchodno-výrobnú spoločnosť

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosť s interným učtovníctvom a dohovoríš sa po nemecky? Ak chceš pracovať pre známeho slovenského výrobcu v potravinárskom segmente, hľadáme práve teba! Budeš zodpovedať za cashflow, bankové prevody a fakturáciu pre silného hráča na trhu s viac ako 400 zamestnancami, ktorým poskytuje netradičné a nadštandardné benefity.

Budeš zodpovedať za všetky aspekty pridelenej oblasti a Tvojou úlohou bude:
  • účtovanie faktúr a spracovanie bankových platieb
  • zastrešenie risk manažmentu a poisťovníctva
  • započítavanie pohľadávok a záväzkov
  • spolupráca pri audite hospodárenia spoločnosti
  • účasť pri inventarizácií zásob
  • participovanie na mesačných a koncoročných účtovných závierkach

  • možnosť zastrešiť komplexnú agendu zverejnej oblasti v rámci stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom
  • mesačný a ročný bonus (vyplácaný dvakrát ročne)
  • 37,5 hodinový pracovný týždeň
  • fixná pracovná doba od 9:00 do 15:00
  • zľavy a poukážky na nákup produktov spoločnosti
  • poukážky na obed
  • príspevok na vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Moderná a inovatívna spoločnosť s dlhodobou tradíciou, ktorá je dvojnásobným držiteľom ocenenia Superbrands.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • skúsenosti s účtovníctvom 2 až 4 roky
  • nemecký jazyk na úrovni porozumieť a aktívne v ňom komunikovať
  • znalosť princípov podvojného účtovníctva a účtovných postupov (IFRS)
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup, flexibilita
  • asertivita a dobré komunikačné schopnosti
  • znalosť SAP je výhodou

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt