Čašníčka pre Reštauráciu - Kellnerin- Švajčiarske, Rakúske a Talianske Alpy

Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko
Termín nástupu
25.11.2017
1700 - 2500 EUR/mesiac, netto/mesiac ( v závislosti od krajiny a pozície umiestnenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašníčka: obsluha hotelových hostí v polpenzií ale aj hostí v A la Carte servise (podľa jedálneho lístka), práca s kasou/peňaženkou , Chef de Rang, Zahlkellnerin, Fachservicemitarbeiterin, učtujúca čašníčka (vyžaduje sa prax minimálne 6mesiacov v zahraničí)
Pozícia nie je vhodná pre čašníkov-/čky bez praxe v nemecky hovoriacej krajine.

Zamestnanie na Rakúsku/Švajčiarsku/Taliansku zmluvu, ubytovanie + strava zabezpečené, nadčas = príplatok, alebo kompenzácia voľnom, pri obojstrannej spokojnosti možnosť predlženia zmluvy na ďalšíe sezóny...a iné výhody.
Vo Švajčiarsku ubytovanie a strava strhávané z hrubej mesačnej mzdy (podľa poskytovania) + 13.mzda.
Rakúsko / Taliansko - ubytovanie a strava zdarma + 13. a 14.mzda.
Mzdy podľa kolektívnej zmluvy:
Rakúsko / Taliansko: 1500 - 1700,-eur/mesiac netto
Švajčiarsko: 2000 - 2500,-eur/mesiac netto
(Vždy v závislosti od praxe, vzdelania, veku a stavu zamestnanca, ceny ubytovania a stravy)

Bližšie informácie telefonicky, alebo emailom: [email protected],

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Cestovný ruch, gastronómia, hoteliérstvo, poľnohospodárstvo, priemysle, stavebníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

schopnosť pracovať v tíme, po zaučení samostatnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a prax v obsluhe v nemecky hovoriacej krajine (čašníčka, servírka)
Referencie od predchádzajúcich zahraničných zamestnávateľov sú výhodou.

Personálny Consulting, Poradenstvo, Marketing, so zameraním na klientov v oblasti poľnohospodárstva, hotelierstva, gastronómie, stavebníctva, priemyslu a iné.

[email protected]

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1552795  Megjelentetés dátuma: 2.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1700 - 2500 EUR/mesiac, netto/mesiac ( v závislosti od krajiny a pozície umiestnenia