Operátor na PC - prepis dokumentov vo francúzskom jazyku

SP Digitalizácia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská 16, Rača, areál firmy KVIP, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800,00 € (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza a prepisovanie dokumentov na PC.

• Mladý, medzinárodný kolektív
• Open-office pracovisko

Pracovná doba je od 07:30 do 16:00 hod. Prvé tri mesiace garantujeme fixný plat vo výške 800 €. Po skúšobnej dobe a zapracovaní je zamestnanec hodinovo odmeňovaný. Výkonnostná odmena závisí od rýchlosti a počtu spracovaných dokumentov.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zmysel pre detail
• Tímový hráč
• Logické myslenie
• Flexibilita

SP Digitalizácia, s.r.o. je neodmysliteľným partnerom veľkých podnikov, verejnoprávnych inštitúcií, bánk a i., ktorým zabezpečuje služby súvisiace s digitalizáciou dokumentov - skenovaním, indexovaním, prepisovaním, archiváciou , Fulfillment a pod..

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3133860  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,00 € (brutto)