Operátor triedenia dokumentov

SP Digitalizácia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská 16, Rača, areál firmy Technopoint, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
3,00 EUR/hodina (brutto) + výkonostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Triedenie dokumentov.

• Mladý, medzinárodný kolektív
• Open-office pracovisko

Pracovná doba je od 07:30 do 16:00 hod. . Brigádnik je hodinovo odmeňovaný. Základná hodinová sadzba je 3,00 €/hod + výkonostná odmena. Brigáda je plánovaná do 31.12.2016
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zmysel pre detail
• Tímový hráč
• Logické myslenie
• Flexibilita

SP Digitalizácia, s.r.o. je neodmysliteľným partnerom veľkých podnikov, verejnoprávnych inštitúcií, bánk a i., ktorým zabezpečuje služby súvisiace s digitalizáciou dokumentov - skenovaním, indexovaním, prepisovaním, archiváciou , Fulfillment a pod..

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2800740  Megjelentetés dátuma: 16.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,00 EUR/hodina (brutto) + výkonostná odmena