Zubný lekár

Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s., okres Galanta
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
podľa platnej legislatívy resp.dohodou

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Chcete pracovať v jednej z našich nemocníc, v ktorých sa neustále napreduje v skvalitňovaní služieb? Chceli by ste byť práve vy členom tímu vynikajúcich špecialistov ?
Momentálne hľadáme do nášho tímu- Zubného lekára.
Vašou hlavnou náplňou práce by bola:
  • samostatná diagnostická a liečebno-preventívna činnosť v rámci stomatológie, protetiky
  • skúsenosti v oblasti dentoalveolárnej chirurgie sú vítané
  • výkon lekárskych služieb prvej pomoci
  • konziliárna činnosť
  • odosielanie pacientov na stomatologické zákroky

Čo Vám ponúkame

• spravodlivé mzdové ohodnotenie
• podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
• spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
• karta zliav
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

Bezúhonnosť, morálna spôsobilosť, manažérske zručnosti.

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v príslušnom odbore - stomatológia

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 2727541  Megjelentetés dátuma: 16.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa platnej legislatívy resp.dohodou