Predajca - konzultant

Suwisport s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
9,30 EUR/hodina.Brutto ročný príjem 19600/rozsah práce variabilný ale v priemere 175 hodín mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predajca, odborný poradca a konzultant pre VIP klientelu,správa e-shopu a súvisiace administratívne činnosti.V prípade manuálnej zručnosti práca v servise lyžiarskych potrieb.

Malá ale stabilná spoločnosť zaoberajúca sa už viac ako 11 rokov predajom luxusných lyžiarskych značiek ponúka dlhodobú atraktívnu prácu.Možnosť kariérneho rastu až na úroveň firemnej exekutívy.Hľadáme možných kandidátov pre budúcu generáciu vedenia spoločnosti!!! Vzdelávanie na pracovisku, mladý kolektív, školenia, výročné finančné bonusy, možnosť bezplatnej dopravy na pracovisko firemným vozidlom a iné výhody podľa dohody.Vzhľadom na zameranie predaja aj veľa voľného času počas letných mesiacov...

Všetkým záujemcom zašleme e-mailom individuálne informácie o presnom termíne konania pohovorov ktoré budú prebiehať v sídle našej firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

služby,marketing,obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preferujeme dlhodobú spoluprácu, vzhľadom na dlhšiu dobu zaučenia.Ochota pracovať vo zvýšenom nasadení počas zimnej sezóny november - február , príjemné vystupovanie,bezchybná komunikácia v Slovenskom jazyku slovom aj písmom, schopnosť pracovať samostatne aj v rámci malého kolektívu, asertivita, schopnosť učiť sa, doterajšia prax v oblasti predaja športových potrieb výhodou,nie podmienkou.Znalosť maďarčiny alebo francúzštiny je vítaná.Manuálna zručnosť veľkou výhodou.

Spoločnosť SUWISPORT s.r.o. sa od roku 2007 zaoberá dovozom,distribúciou a maloobchodným predajom luxusných značiek lyžiarskeho výstroja a oblečenia ( HEAD,LANGE, DYNASTAR, CASCO, KJUS, LEGO WEAR, REUSCH, LEKI a iné) , dovozom a distribúciou testovacieho zimného výstroja, požičiavaním a dlhodobým prenájmom lyžiarskeho výstroja, prevádzkovaním e-shopu WWW.SUWISPORT.SK a ďalšími službami súvisiacimi s predajom a servisom služieb pre fanúšikov zjazdového lyžovania. Počas letnej sezóny prevádzkujeme e-shop, predajňu bicyklov a E-bikov v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2686086  Megjelentetés dátuma: 17.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 9,30 EUR/hodina.Brutto ročný príjem 19600/rozsah práce variabilný ale v priemere 175 hodín mesačne