Zodpovedný vedúci do novootvorenej lekárne

Sunlight Pharmacy 02 s.r.o.

Miesto práce
Obchodné centrum City Park, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
24.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedný vedúci:
-hlavná pracovná náplň spočíva v expedovaní, administratívnych činnostiach pri fakturácii poisťovniam a stav skladu v lekárni
-je zodpovedný za chod prevádzky a poskytovanie odbornej starostlivosti pacientom
-expedícia a výdaj liekov a zdravotnícke pomôcky viazaných na lekárske predpisy, poukazy a na voľný predaj
-príprava IPL
-zadáva prácu ostatným farmaceutom
-zabezpečuje prehľady o nových liekoch a o týchto zmenách informuje zamestnancov lekárne
-komunikácia s lekármi ohľadom správnej preskripcie
-úzka spolupráca s alianciou PLUS Lekáreň
-komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem
-vybavovanie a riešenie reklamácií

-ohodnotenie na základe pracovného výkonu
-príjemné pracovné prostredie
-mladý a príjemný kolektív
-možnosť byť súčasťou aktívneho projektu, ktorý každoročne expanduje

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy

-zodpovednosť, empatia k pacientom, najmä k starším ľuďom a príjemné vystupovanie pri obsluhe pacientov
-pracovné nasadenie, drive
-orientácia na výkon
-proaktívnosť
-schopnosť pracovať pod stresom
-chuť pracovať
-trpezlivosť
-samostatnosť
-komunikatívnosť

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je prevádzka kamennej a internetovej lekárne.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2731401  Megjelentetés dátuma: 24.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou