Asistent (referent) v Útvare riadenia kvality a kontroly akosti

Sungwoo Hitech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cestárska 1, okres Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
750 až 850 EUR (vrátane mesačných bonusov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-administratívne, organizačné a riadiace práce súvisiace so zabezpečením úloh útvaru riadenia kvality a kontroly akosti
- analýzy, reporty a návrhy na zlepšovanie a rozvoj procesov v pridelenej oblasti
- spolupráca s ostatnými útvarmi pri zabezpečovaní kontroly akosti produkcie a dodávok
- iné práce súvisiace s povinnosťami tohto útvaru

sociálny program a zázemie stabilnej, neustále sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti

Životopis (doplnený o fotografiu) v slovenskom aj anglickom jazyku doručte prostredníctvom tejto aplikácie na stránke Profesia. Chýbajúce podklady v zmysle uvedenej požiadavky môžu byť dôvodom pre nezaradenie do výberového konania.
Komunikujeme e-mailom, každý uchádzač o túto pracovnú pozíciu bude mať potvrdené prijatie prihlášky, ako aj následné vyrozumenie o vývoji výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny človek so zmyslom pre presnosť, spoľahlivosť a systematickú prácu.
Záujem o danú oblasť a chuť neustále sa rozvíjať.
Jedná sa o základnú pracovnú pozíciu v office. U vysokoškolsky vzdelaných uchádzačov nevyžadujeme žiadnu prax.
V prípade stredoškolského vzdelania prax aspoň 2 roky, v útvare riadenia kvality vo výrobnej spoločnosti výhodou.

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2874469  Megjelentetés dátuma: 4.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 až 850 EUR (vrátane mesačných bonusov)