Manager prevádzok + spoločník vo firme

Aha Trade s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 140 - 1 350 EUR/mesiac+ bonus vo forme 13 platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za chod dvoch prevádzok v súlade s firemnými štandardami
- Zodpovednosť za riadenie celého tímu zamestnancov
- Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických predpisov , firemného manuálu prevádzky, HACCP a BOZP
- Školenie nových zamestnancov
- Prípadné “zaskakovanie” za zamestnanca keď vypadne (pri situácii že nevie nájsť manager náhradu)
- Nákup a preberanie tovaru od dodávateľov
- Kontrola finančných transakcií a pokladne
- Zodpovednosť za riadne spracovanie inventúr na oboch prevádzkach a hlavnom sklade
- Zostavovanie rozpisov pre zamestnancov (ob-mesiac)
- Tvorba a kreativita v podpore predaja

- Možnosť kariérneho rozvoja v podobe odkúpenia časti podielu spoločnosti, ktorá je na trhu už 9r. a mať popri mzde managera aj príjem zo samotného zisku firmy
- Ročný bonus v hodnote jedného mes. platu
- Flexibilný pracovný čas
- Práca v zabehnutom a dynamickom tíme
- Rozmanitý rozsah úloh

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite prosím, svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia, manažment zamestnancov a vedenie ľudí

Počet rokov praxe

2

- Zvládanie stresu, schopnosť riešiť problémy
- Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
- Pozitívne myslenie a kladný prístup k svojej práci
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Chuť pracovať v gastronómii
- Nie je vhodné z pohľadu BOZP pre ženy
- Uprednostňujeme uchádzačov zo Žiliny
- Uprednostňujeme uchádzačov, ktorý by mali záujem o odkúpenie podielu vo firme
- Nie je vhodné pre absolventov a ľudí bez praxe s manažovaním zamestnancov
- Nie je vhodné pre uchádzačov, ktorí nemajú žiadnu prax v gastronómii
- vhodné pre uchádzača, ktorý má vyštudovanú Hotelovú akadémiu, prípadne kuchár-čašník s maturitou a ktorý má zároveň aj prax v odbore a vie manažovať zamestnancov a komunikovať s nimi

Prime, Monster, Takis, Mochi, Cheetos, Youmi, Doritos a množstvo iného uleteného tovaru z celého sveta nájdeš u nás. Prevádzka Maťove akcie je pre teba ideálna voľba, ak chceš vyskúšať veci, ktoré sa u nás v bežných obchodoch nepredávajú. Tešíme sa na stretnutie s vami!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3069819  Megjelentetés dátuma: 3.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 140 EUR/mesiac