Učiteľ ZUŠ - pedagóg tanečného odboru

Súkromná základná umelecká škola, Zádielska 12, 040 01 Košice

Miesto práce
Zádielska 12, Košice
Termín nástupu
01.01.2017
Zákon č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľ základnej umeleckej školy v tanečnom odbore

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
1. Žiadosť
2. Profesijný životopis
3. Súhlas so spracovaním osobných údajov
4. Kópie dokladov o nadobudnutom vzdelaní

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

konzervatórium ukončené absolventskou skúškou v odbore - tanec alebo VŠ v študijnom odbore tanečné umenie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelávanie na základnej umleckej škole.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2812617  Megjelentetés dátuma: 15.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Zákon č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov