Research assistant v medzinárodnej firme (možné aj ako platená stáž)

BONARD

Bakossova 8, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
11.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného zanieteného asistenta na dlhodobú spoluprácu (minimálne 4-6 mesiacov), ktorý bude aktívne pomáhať nášmu Research Department tímu pri medzinárodných projektoch.

Náplňou práce na tejto pozícii je najmä:
  • Desktop research - aktívne vyhľadávanie informácií a zber dát, monitorovanie štatistických portálov, vypĺňanie a spravovanie firemných databáz
  • Asistencia pri tvorbe interaktívnych máp a prezentácií
  • Administratívna výpomoc

  • cenné skúsenosti s prácou v medzinárodnom prostredí, v ktorom firma pôsobí
  • flexibilný pracovný čas (možnosť pracovať popri štúdiu)
  • po zaškolení možnosť pracovať z domu
  • práca v mladom kolektíve
  • možnosť dlhodobej spolupráce v prípade vzájomnej spokojnosti

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná pre študenta (no nielen).

Pre zaradenie do výberového procesu nám, prosím, pošlite Vaše CV v anglickom jazyku. Následne všetkým uchádzačom pošleme krátke zadanie. Na základe vypracovaného zadania a CV, budeme pozývať vybraných uchádzačov na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vynikajúca schopnosť vyhľadávania informácii (advanced Google search = vieš nájsť aj to, čo iní nevedia),
  • pokročilé IT zručnosti (MS Excel, GoogleMaps, a i.),
  • samostatnosť,
  • zodpovednosť,
  • dôslednosť, zmysel pre detail, perfekcionizmus,
  • sme mladý kolektív, takže aj zmysel pre humor, tímový duch a nadhľad ;-)

BONARD is an established reputable consultancy in the field of international student sector and real estate student housing segment (ESOMAR member, 14 years market experience). We provide market research and business development to over 100 governments, institutions, investors and diverse group of high ranking companies all over the globe. Our international team (40 pax, 4 offices, 8 nationalities) is highly dynamic and innovative. Our employees are committed to great outcomes and extraordinary results.

Company website: https://bonard.com/
Company video: https://youtu.be/a2_jzZKklns

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Izáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3069999  Megjelentetés dátuma: 19.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou