Elektromechanik a mechanik koľajových vozidiel (RegioJet)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
870 € + 200 € osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás u nás čaká:
*údržba koľajových vozidiel, vrátane ich diagnostiky, opráv, prípadne výroba menších dielov
*udržiavanie a oprava elektrických zariadení 12 - 24V DC dráhových vozidiel
(osvetlenie, kúrenie, klimatizácia, WC, pohon dverí, výsuvných schodov a nabíjanie)
*analyzovanie pomocou diagnostických zariadení
*možnosť vyhodnocovania postupov, technológií a s tým súvisiace návrhy na vylepšovaní systému

Ponúkame:
*príležitosť pracovať pre trhovo stabilnú a rozvíjajúcu sa spoločnosť
*zaujímavú prácu v oblasti železničnej dopravy
*rôznorodé pracovné činnosti
*príležitosť zoznámiť sa s modernými technológiami
*zamestnanecké benefity (kafetéria)
*finančné ohodnotenie zodpovedajúce výsledkom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Snažíme sa o zmenu súčasnej neradostnej situácie v železničnej doprave.
Chcete byť súčasťou sveta žltých vlakov? Meňte spoločne s nami cestovanie na zážitok!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Očakávame:
*vzdelanie v odbore elektronika (mechatronika)
*splnenie odbornej spôsobilosti podľa §23 - vyhláška 508/2008
*skúška podľa §24 alebo §25 Vyhlášky MDPT SR číslo 205/2010 Z.z. výhodou
*znalosť čítania elektrických schém a základných elektrických strojov, prístrojov a zariadení
*prax v obore železničných koľajových vozidiel výhodou
*základná znalosť práce na PC (internet, MS Word, Excel)
*manuálna zručnosť, ochota vzdelávať sa

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2181764  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 870 € + 200 € osobné ohodnotenie