Logista

STREIT TRNAVA s.r.o.

Logistický park pri PSA, Zavar - Trnava, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovať tovar na expedíciu.
Vykonávať nakladanie a vykladanie kamiónov.
Účasť na priebežných a mesačných inventúrach.
Sledovať plán dodávok.
Spolupráca a koordinácia s odd. výroby.
Koordinácia a zabezpečenie prepravy.

Perspektívna a zaujímavá práca v zahraničnej spoločnosti.
Práca v mladom kolektíve.
Stabilné zamestnanie.
Dochádzkový bonus.
Príspevok na DDS

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš štruktúrovaný životopis na uvedenú mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme len vybratých kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Dopravná prevádzka

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti z oblasti logistiky a skladového hospodárstva
Vodičský preukaz na VZV
Komunikatívnosť
Vysoká miera samostatnosti

Streit Trnava, s.r.o. je jedným z výrobných závodov patriacich do Streit Groupe. Závod v Zavare sa špecializuje na výrobu a montáž mechanických komponentov určených pre automobilový trh. Vyrábame centrálne domce pre turbodúchadla na počítačovo riadených (CNC) obrábacích strojoch. Vďaka silnému duchu skupiny, výbornej znalosti výrobných procesov a výrobným prostriedkom sa Streit Groupe stala referenciou kvality.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 264287  Megjelentetés dátuma: 3.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou