Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Špecialista na oddelení interného účtovníctva/sledovania nákladov

Značka pozície:

SK-2017-022665

Miesto nasadenia:

Mlynské Nivy 61/A, Bratislava

Náplň práce:

  • práca v oblasti interného účtovníctva / sledovania nákladov
  • spracovanie a kontrola kmeňových údajov (firmy, nákladového strediska, skupiny,..)
  • mesačné spracovanie a kontrola výsledovky
  • mesačná kontrola časového rozlíšenia
  • mesačné zostavovanie a kontrola manažérskej správy a ekonomických ukazovateľov
  • zostavovanie mesačných analýz
  • analýza odchýlok
  • kontrola nad dodržiavaním koncernových smerníc v operatíve (stavebných firmách)
  • komunikácia s ekonómami z operatívnych jednotiek

Požiadavky:

  • SŠ / VŠ vzdelanie ekonomického smeru (účtovníctvo, podniková ekonomika)
  • predchádzajúca prax v oblasti interného účtovníctva / sledovania nákladov vítaná
  • nemecký jazyk alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou. Ochota učiť sa/zdokonaľovať sa v nemeckom jazyku.
  • veľmi dobré znalosti MS Excel
  • analytické myslenie
  • ochota učiť sa a pracovať v tíme

Benefity:

  • stabilné zázemie prosperujúcej medzinárodnej stavebnej spoločnosti
  • atraktívne platové ohodnotenie / podmienky
  • moderné pracovné prostredie
  • príjemný kolektív
  • dôsledné zaučenie
  • jazykové vzdelávanie na pracovisku
  • stravovanie vo vlastnom zariadení
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3130589  Megjelentetés dátuma: 17.8.2017