Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Podpora pre HR oddelenie na skrátený úväzok

Značka pozície:

SK-2016-019223

Miesto nasadenia:

Mlynské Nivy 61/A, Bratislava

Náplň práce:

  • práca s internou HR databázou
  • výpomoc pri organizácii vzdelávacích aktivít
  • preklady z / do NJ
  • iné činnosti súvisiace s HR procesmi (recruitment, personálny marketing, ...)

Požiadavky:

  • SŠ/ VŠ (ekonomické al. humanitné zameranie)
  • aktívna znalosť NJ je podmienkou
  • dostupnosť 15-30 hodín týždenne
  • predchádzajúce skúsenosti v administratíve alebo s organizáciou podujatí sú vítané
  • dobrá znalosť MS Office
  • zmysel pre detail, samostatnosť, zodpovednosť
  • vysoké pracovné nasadenie a schopnosť rýchlo sa učiť

Benefity:

  • flexibilita a možnosť zosúladenia pracovných a študijných/súkromných povinností
  • vhodné pre šikovného študenta vo vyššom ročníku alebo pre mamičku po materskej dovolenke
  • možnosť spolupráce a získania skúseností v rámci nadnárodného HR tímu
  • zázemie medzinárodného koncernu
  • moderné a príjemné pracovné prostredie
  • zodpovedajúce platové ohodnotenie
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 2821777  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016