Finanční kontrolor

Stillking Films, spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní skupina reklamních, filmových a digitálních firem, cca. 20 aktivních společností v 16 zemích světa (mj. GB, USA, ČR, Maďarsko, Španělsko, Jižní Afrika, Brazílie, Čína, Rusko) hledá kandidáta na pozici skupinového finančního kontrolora.

Agenda zahrnuje především:

- Příprava manažerských finančních a jiných reportů, korporátních rozpočtů apd.

- Konsolidace finančních informací pro skupinu

- Pomoc při sestavování konsolidované účetní závěrky, komunikace s auditory

- Ad hoc informační podpora (informace pro akcionáře, představenstvo, management apd.)

Ideální uchazeč by měl mluvit plynně anglicky, mít vynikající znalosti práce s MS Excel, dobré znalosti účetnictví a finančního reportingu, zkušenost z auditorské firmy „big 4“ výhodou (není ovšem podmínkou), měl by být zodpovědný, vysoce samostatný a odpovědný za splnění cílů v daném čase.

Jedná se o práci, která není vázána na místo tzn. po domluvě lze práci dělat odkudkoli s dobrým připojením k internetu, možností je ovšem i práce z kanceláře pražské pobočky v Barrandovských ateliérech. Práce je časově flexibilní za předpokladu plnění daných úkolů.

Nástup ihned, nadprůměrné platové ohodnocení odpovídající zkušenostem uchazeče.

A multinational group of film production and digital companies is looking for group finance controller (a group of cca. 20 digital media and film/commercial production companies operating in 16 counties globally (incl. UK, USA, Czech Republic, Hungary, Spain, South Africa, Brazil, China ,Russia)

The person would be primarily responsible for the following:

- Management reporting (financial and other), corporate budgets etc.

- Consolidation of management reports for the group

- Support at preparation of consolidated financial statements for the group under IFRS, communication with group auditors

- Other ad hoc support (information as required by management, shareholder, other)

Ideal candidate should be fluent in English, have extraordinary MS Excel skills, good accounting and financial reporting skills, audit background “big 4” is an advantage (not mandatory though), self-driven, goal oriented.

The job is not location driven and can be agreed to be done from any place with a good internet connection (i.e. home office etc.), however should the candidate prefer the place can be locked to Prague offices at Barrandov Studios. The job can be also done at flexible hours provided the goals/deadlines are met.

Starting date is as soon as possible, attractive salary package depending on seniority and skills level of a candidate.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně