Asistent výrobnej linky

STD, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality (spoluzodpovednosť za kvalitu)
- evidencia výrobných a technologických údajov
- nastavovanie parametrov na strojoch
- organizácia a operatívne riešenie problémov technických zariadení počas výroby
- spoluúčasť pri čistení a údržbe strojov, zariadení, výmene foriem
- spoluúčasť pri riadení a organizovaní pracovníkov na zmene
- Práca v trojzmennej prevádzke

Dobré platové podmienky
13.plat
Stabilné zamestnanie v prosperujúcej firme
Pracovná zmluva na dobu neurčitú

Žiadosť s priloženým životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zašlite poštou na uvedenú adresu alebo emailom na [email protected].

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov spĺňajúcich vyššie uvedené požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Hľadáme schopných, zodpovedných, spoľahlivých a technicky zručných pracovníkov.

STD, a.s je mladá spoločnosť s približne 50 zamestnancami. Máme dlhoročnú skúsenosť s výrobou komponentov z expanzného plastového materiálu. Výroba je sústredená hlavne do oblasti priemyslu bielej techniky, obalov a automobilového priemyslu.
Ponúkame zaujímavú a nemonotónnu prácu v dynamickej spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 410176  Megjelentetés dátuma: 7.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac