Stavbyvedúci

STAVTEX, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, výhodné platobné podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe.
Zabezpečenie kompletného stavebného dozoru na stavenisku.
Prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným majstrom.
Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov.
Realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite.
Zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu.
Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality.
Plná zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie.
Príprava podkladov a dokumentácie na zapojenie do tendrov a takisto na fakturáciu za vykonané práce.
Riešenie omeškaní dodávok materiálu alebo prác, reklamácií materiálu a vzniknutých prestojov.
Čítanie výkresovej dokumentácie.
Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hlavným zámerom našej spoločnosti je poskytovať komplexné služby v oblasti stavebníctva, vodoinštalačných a kúrenárskych prác v maximálnej kvalite.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2515415  Megjelentetés dátuma: 17.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, výhodné platobné podmienky